تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای سند دار در بازکیاگوراب

فروش ویلای سند دار در بازکیاگوراب

2 هفته پیش در بازکیاگوراب

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
260
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,307,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
ندارد
فروش یک ویلا با سند تک برگ
260 متر زمین
80 متر بنا
فضای پارکینگ برای 3 ماشین
محوطه بزرگ و سرسبز
دسترسی به لاهیجان 7 دقیقه
امکانات رفاهی نزدیک ویلا
باز سازی شده
قیمت 4500 نقدی
برای مشاوره و بازدید با ما در تماس باشید
فایل های مشابه موجوده
املاک گورابی