تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای قدیمی دوطبقه 90متر کارسیدان

فروش ویلای قدیمی دوطبقه 90متر کارسیدان

2 سال پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
90
ساخت
1371
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬714٬000 تومان
متراژ زمین
700
فروش ویلای قدیمی
به متراژ 700متر
بنای خانه 90متر دوطبقه
دسترسی عالی به مراکز رفاهی
فاصله تا تونل درختی صفرابسته فقط 5دقیقه
آدرس=اتوبان آستانه به کیاشهر روستای کارسیدان
املاک سبحان