تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای نیمه کاره روستایی با ویوی

فروش ویلای نیمه کاره روستایی با ویوی

1 سال پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬615٬000 تومان
متراژ زمین
260
بالکن
دارد
سند
تک برگ
فروش دو عدد ویلایی نیمه کاره روستایی با ویو شالیزار
ویلایی اول 260متر زمین120بنا
ویلایی دوم 250مترزمین 120بنا
مجزا از هم با ورودی مستقل
پروانه ساخت فعال
دورتا دور محصور
تا مرحله شناژ انجام شده
ویو عالی و کم نظیر
فاصله با شهر استانه 5دقیقه
فاصله با شهرلاهیجان15دقیقه
فاصله باجنگل3دقیقه
فاصله بادریا8دقیقه
تخفیف پای معامله

آدرس ملک ...محدوده جاده کیاشهر

*خرید،فروش،رهن،اجاره
*زمین،آپارتمان،ویلای شهری و روستایی،شالیزار و غیره
*پیمانکاری صفر تا صد اصولی ساختمان به صورت مدیریت پیمان
*معرفی سود آور ترین پروژها برای شما مشتریان عزیز
*تفاوت را با تیم ما تجربه کنید
*محدوده کاری ما::: شرق استان گیلان
___________________________________________________
**آدرس ما:::گیلان زیبا آستانه اشرفیه خ جهاد دپارتمان املاک کندو هر انچه شما میخواهید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان کندو استانه اشرفیه خ جهاد

تخصص ما ....تضمین سود شماست.🍯 صداقت در عمل پشتوانه ماست.کندو مثل هیچ کدام