تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 155 متری در گرگانجدید

فروش ویلایی 155 متری در گرگانجدید

1 سال پیش در گرگان

متراژ
155
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬161٬000 تومان
متراژ زمین
155
آبگرم کن
خواهشا قبل از تماس توضیحات را کامل بخوانید

ملک مورد نظر ویلایی دربست که نیاز به بازسازی دلبخواهی و جزئی دارد

ملک مورد نظر قابلیت سکونت را هم در صورت بازسازی نکردن را هم دارد

به اندازه 2 عدد اتومبیل پارکینگ و حیاط را هم دارد

قابلیت معاوضه با 2 طبقه در محدوده گرگانجدید را هم دارد

برای بازدید و اطلاعات بیشتر با گرگان املاک نبش گرگانجدید 15 هماهنگی لازم را داشته باشید...