تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش ویلایی 310 متری واقع در غازیان

فروش ویلایی 310 متری واقع در غازیان

11 ماه پیش در تختی

متراژ
310
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬483٬000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅فروش ویلایی 310 متری بنا 110 متر
✅تا حدودی بازسازی شده
✅فاصله نزدیک تا خیابون اصلی
✅سند تک برگ
⚫️برای بازدید به دفتر مراجعه کنید⚫️
✨آدرس دفتر:غازیان میدون مالا خیابان معلم ابتدا بلوار نماز املاک هومان هیراد ✨