تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 310متری کتشال لاهیجان

فروش ویلایی 310متری کتشال لاهیجان

9 ماه پیش در شیخ زاهد

متراژ
280
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
310
قیمت کل
19٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬290٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خوش نقشه متریال عالی
لوکیشن عالی
دسترسی خوب
310مترزمین با280مترزیربنا استخردار
تراس ویودار
محوطه سازی شده
استخرچهارفصل
4ماه دیگه تحویل