تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 360 متری،آتش نشانی

فروش ویلایی 360 متری،آتش نشانی

1 سال پیش در بوشهر

متراژ
360
ساخت
1374
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
21٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬000٬000 تومان
متراژ زمین
360

آینده ای روشن با املاک آیندگان

به قیمت بخرید و خریدتان را به رخ بکشید ❗️

فروش ویلایی کلنگی آتش نشانی

⬇️مشخصات:
✅️360 متری
✅️بر 12
✅️گذر16
m4✅️
✅️موقعیت آتش نشانی

⭕️فروشنده 100درصد واقعی⭕️

❌️الویت با اولین بازدید حضوری❌️

کارشناس تخصصی منطقه محمد رستمی

⚜️دپارتمان تخصصی املاک آیندگان⚜️

آدرس دفتر:عاشوری، گذر24 متری هتل یاس،جنب اداره ثبت