تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی 450 متری/املاک سینا

فروش ویلایی 450 متری/املاک سینا

3 روز پیش در دهقان ویلا

متراژ
440
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450
قیمت کل
‏65,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش ویلایی 450 متری ( ابعاد 450 = 45 * 10 )
در بهترین خیابان دهقان ویلای اول
ساختمان دوکله قابل سکونت :
طبقه اول 220 متری
طبقه دوم 2 واحد هر کدام 110 متر
قابل سکونت
زیرزمین
جای پارک 5 تا ماشین در حیاط
مناسب برای سکونت
و یا ساخت و ساز
چهار دونگ نقدی
دو دونگ امکان معاوضه با واحد در دهقان ویلا
سند تک برگ آماده انتقال می باشد
لطفا همکاران املاکی تماس نگیرند
مشاور و همراه شما : ارشدی