تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی/تاپ لوکیشن فرهنگشهر/بدون مشابه

فروش ویلایی/تاپ لوکیشن فرهنگشهر/بدون مشابه

2 سال پیش در شیراز

متراژ
280
ساخت
1387
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
107٬843٬000 تومان
متراژ زمین
510
بالکن
ندارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
بنام حق
510متر/ویلایی در بهترین لوکیشن فرهنگشهر
عرض13
ضابطه3روی همکف
مهندس حاجب
"مشاوره حقوقی رایگان خریدو فروش ساخت با دپارتمان فوق تخصصی مهدی"