ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش ویلایی دوطبقه/کارکنان شمالی 250متری
فروش ویلایی دوطبقه/کارکنان شمالی 250متری
1 سال پیش در دوگنبدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
300
ساخت
1393
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬000٬000 تومان
متراژ زمین
250
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
✅️ دپارتمان املاک رابینسون ✅️
⚜️️ طبقه همکف 150 متر و طبقه بالا 150 متر
⚜️️ سال ساخت 93
⚜️️ 3 خواب پایین و 3 خواب بالا
⚜️️ راه دوطبقه از هم تفکیک شده
⚜️️ حیاط بزرگ و جادار
⚜️ امکانات :( پارکینگ_انباری_بالکن )
⚜️ دسترسی آسان به امکانات رفاهی
⚜️️ پوشش دیوارها سفیدکاری _ کف پوش سرامیک و موکت
کمد و کابینت MDF_ هود و گازصفحه ای تکمیل
⚜️ سقف کناف کاری و نورپردازی دارد
⚜️️ سند تک برگ
⬇️ ⬇️ ⬇️
مشاوره جهت : خرید و فروش _ مشارکت در ساخت _ رهن و اجاره
⬅️ آدرس دفتر ما :
کارکنان دولت ، نبش کوچه 19 جنوبی(دپارتمان املاک رابینسون )
☎️ شماره های تماس ما : ************ آقای صفری ************ آقای گرامی************ آقای مظفریان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت