تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی شیک /144متر شمالی/فرهنگیان

فروش ویلایی شیک /144متر شمالی/فرهنگیان

11 ماه پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
125
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
144
قیمت کل
4٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬375٬000 تومان
فول امکانات
کاغذ دیواری شده: کناف کاری شده:کمد دیواری :کابینت کامل با گاز صفحه ای و هود :پرده سلطنتی:کولر گازی:کف سرامیک:نما سنگ:حیاط ماشین رو با سایه بان
کوچه 10 متری:درب نفر رو و ماشین رو:
بدون یک ریال خرج
سند تک برگ و ازاد
دارای آیین نامه 2800

مالک ساکن هست
جهت رهن 400 میلیون تا اول مرداد به عنوان رهن باقی می ماند
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر به املاک نظری واقع در خیابان کلاهدوز درب پشتی مسجد جامع نرسیده به دبیرستان پردیس مراجعه نمایید