تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی مستقل

فروش ویلایی مستقل

3 ساعت پیش در جوکندان

متراژ
752
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
1,800 متر مربع
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,444,000 تومان
فروش واحدویلایی به متراژ75متربا1800مترحیاط،باانواع درختان میوه،نزدیک ساحل قروق،نزدیک کوه ودریا،املاک یوسفی،تالش میدان امام حسین