تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی نزدیک شهر/فومن

فروش ویلایی نزدیک شهر/فومن

1 سال پیش در شفت

متراژ
50
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬866٬000 تومان
متراژ زمین
150
بالکن
دارد
〽️مشخصات ملک〽️
متراژ:150متر
کامل مسکونی همراه با3کنتور(آب برق گاز)✨
خوش نقشه کاملا مستطیل بدون قناص
ویلایی فاصله تا شهر زیر 3 دقیقه
***********