تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی کارگر نزدیک به براصلی

فروش ویلایی کارگر نزدیک به براصلی

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
293
ساخت
1377
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
119٬453٬000 تومان
متراژ زمین
293
این زمین داخلی فرعی ها نیستش
293 متر بابر 10متر
قابل معاوضه نیستش
فقط نقدی
کارشناس خانم پورتقی
————————
✨دفتر املاک حرفه ای✨
بزرگترین فایلینگ مناطق یک لاهیجان⚜️
ادرس دفتر :خیابان شیخ زاهد-کوچه دهم