تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلایی کلید اول گلستان

فروش ویلایی کلید اول گلستان

10 ماه پیش در میناب

متراژ
125
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬400٬000 تومان
ایرانی
✅️بهترین فرصت برای خرید واحد ویلایی نوساز در مرکز شهر
✅️فروش ویلایی کلید اول در شهرک گلستان
✅️متراژ زمین : 250 متر
✅️زیر بنا : 125 متر (دوخواب)
✅️نما سنگ
✅️ساخت با یهترین متریال
✅️حیاط جلو و حیاط پشت هر دو تا ماشین رو
✅️قابلیت ساخت طبقه دوم
✅️لوکیشن : میناب بلوار گلستان پشت زمین ورزشی شهرک گلستان

✅️اطلاعات بیشتر و بازدید ملک تماس با ما
✅️آژانس املاک ارگ
✅️دفتر ما بلوار گلستان نبش 4 راه خبرنگار