ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش ویژه گاراژ شهرک صنعتی
1 هفته پیش در شاهد تربتجام
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
418
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
10,047,000 تومان
✨املاک بزرگ ایران زمین مشاور آرین عزیزی✨
✨سلام و درود
✨ملک شما رو در کمتر از 5 روز میفروشیم و برای شما در کمتر از 3ساعت ملک میخریم
✨مشخصات ملک
✨متراژ 418 متر زمین
✨180متر بنا سوله
✨یک اتاق 4×3 در ورودی
✨دهنه 10
✨امتیاز آب و برق 3فاز
✨کاربری کارگاهی و انبار ضایعات
اعتماد شما راه را برای ما آسان میکند
بعد از خواندن آگهی تماس بگیرید با
مشاور آرین عزیزی
مدیریت: آقای صدیقی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت