تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش پنت هاوس کلید نخورده در شهابی / کم واحد

فروش پنت هاوس کلید نخورده در شهابی / کم واحد

2 سال پیش در ساری

متراژ
230
ساخت
1398
اتاق
4
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬826٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
« آژانس مسکن مجید ؛ حافظ منافع شما »
با سلام خدمت همشهریان و همکاران گرامی
یک واحد پنت هاوس لوکس واقع در شهابی کوچه صدیقی 5 با مشخصات ذیل به فروش می رسد :
✅ متراژ کل 230 متر مربع
✅ 4 خواب / دو خواب مستر
✅ 2 پارکینگ
✅ 5 طبقه / 4 واحد / طبقه آخر
✅ کوچه 8 متری / بن بست و خلوت
✅ دوبلکس
✅ کف پارکت ترک
✅ کلید نخورده
✅ اتاق مهمان مستر / پکیج و شیرآلات نصب / تراس بزرگ و کاربردی

قیمت کل 11 میلیارد تومان ( متری 47 میلیون 826 هزار تومان )
⬅️ 50 درصد آپارتمان یا زمین ارزنده الباقی نقد

❤️ با احترام در خدمت همکاران گرامی میباشیم .
❤️❤️ خواهشمند است جهت کسب اطلاع از فایلهای مشابه با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید :
***********
مجید پیربانی
***********
نیما ناهید

️ آدرس : ساری میدان اول سلمان فارسی خیابان المهدی روبروی آموزشگاه موسیقی سونات
« آژانس مسکن مجید »
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مجید

هدف ما : مشاوره صحیح و جلب رضایت خریدار و فروشنده و یا موجر و مستاجر میباشد