تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش پنت هاووس 500 متری ولنجک باتراس وسیع

فروش پنت هاووس 500 متری ولنجک باتراس وسیع

2 سال پیش در تهران

متراژ
500
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
250٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
500٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
⚜️⚜️⚜️درود خدمت خریداران عزیز⚜️⚜️⚜️
✅املاک نماد ، نماد اعتبار و اعتماد در شمیرانات✅
‎ ✨✨✨✨فروش فوق العاده ✨✨✨✨

‎⚜️متراژ 500 متر 4 خواب مستر⚜️
‎ ⚜️تهاتر با آپارتمانهای لوکس شما⚜️

‎⚜️بهترین و لاکچری ترین سازه منطقه⚜️
‎مجتمع مسکونی در زمینی به 1000 متر مربع با زیر بنای 10000 متر مربع در ولنجک (تهران) اجرا گردیده است
‎مجموعه 2 لاین آسانسور با کریدورهای اختصاصی برای
‎هر واحد اجرا گردیده
‎واحدها بدون دیوار مشترک در تمامیه فضاها
‎تمام متریال وارداتی
‎سیستم هوشمند اشنایدر, چیلر یورو کلایمت
‎ لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر
‎بزرگ ترین و زیباترین نقطه قوت این مجموعه منظره و چشم انداز ابدی رو به کوهستان و شهر میباشد
‎مشاعات آبی و ورزشی مجموعه کامل با بالاترین کیفییت و استاندارد در حال اجرا است