تائید

فروش چهاردیواری 1400 متری

2 هفته پیش در شهرک بهاران ویره

متراژ
1400
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,285,000 تومان
1400 متر چهاردیواری پشت بر جاده آدران شهریار قواره دوم خیابان امامزاده فرخنده ویره ارتفاع دیوار بیش از 3 متر و در خیابان صنعتی واقع 16 متری(پشت آهن فروشی هادیلو) واقع شده است. اغلب کارگاه تولیدی دارن. 23 متر بر دارد که اگر کسی متراژ کمتر را هم خواست میشه کمتر بخره.