تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش کلنگی تجاری و مسکونی / چهارراه حافظ

فروش کلنگی تجاری و مسکونی / چهارراه حافظ

1 سال پیش در اردبیل

قیمت کل
90٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
163٬636٬000 تومان
کارگزاری املاک ینی اولر
آوای خانه دار شدن شما
طراح معاملات خاص و کلان

خرید و فروش املاک و مستغلات در ایران، امارات، ترکیه و قبرس شمالی
اخذ اقامت دائم و موقت / سرمایه گذاری و ایجاد فرصت شغلی(فرانچایز)
جهت اخذ شهروندی و پاسپورت معتبر و قدرتمند دومینیکا با ما تماس بگیرید
_________________________
فروش کلنگی تجاری و مسکونی چهارراه حافظ
متراژ 550 متر
سند ششدانگ مالکیت
لوکیشن = مراجعه حضوری
_________________________

مهندس صبوری

آدرس دفتر؛ اردبیل چهارراه حافظ