تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش کلنگی شرف اباد ازادگان

فروش کلنگی شرف اباد ازادگان

2 سال پیش در یاسوج

متراژ
200
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬965٬000 تومان
متراژ زمین
290
بالکن
دارد
سلام و درود
فروش کلنگی انتهای خیابان ازادگان

دو نبش 16,12دو خیابان روبروی 24متری ساحلی
ویو عالی

290متر زمین 200متر زیر بنا
سقف تیر اهن

200متر زیر بنا قابل سکونت
سند تک برگ

قابل معاوضه با زمین تا سقف یه تومن مابقی نقد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اژانس قصر طلایی تاوانه

تجربه ای ، متفاوت از زندگی درسرزمین چهار فصل استان کهگیلویه وبویراحمد