تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یا تهاتر واحد 145متر دو نبش نصر هنر

فروش یا تهاتر واحد 145متر دو نبش نصر هنر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
145
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
6٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬068٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅متراژ:145
✅طبقه:1
✅خواب:3

⚜️مشاور حسین رزمجو

⚜️مشاور تخصصی در مناطق:ولیعصر_نصر_استانداری_شاهگلی

آدرس دفتر: تبریز _ فروغی _ روبه روی خ رازی
✅املاک ائلمان