تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش یک مغازه 70 متری در چهارراه حشمت

فروش یک مغازه 70 متری در چهارراه حشمت

4 روز پیش در توشیبا

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏19,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
فروش یک مغازه 70 متری در کمربندی شهید بهشتی
مابین چهارراه حشمت تا توشیبا
کف 53 متر
بالکن 17 متر
دارای سرویس بهداشتی در جفت طبقات
پله گرد
کف و دیوار ها کاشی کاری و سرامیک
سند تک برگ
بر اصلی خیابان