تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد آپارتمان 83متری در کیانشهر

فروش یک واحد آپارتمان 83متری در کیانشهر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
83
ساخت
1399
قیمت کل
2٬126٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬614٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(با عرض سلام خدمت شما مشتریان محترم )

«این آخرین بازدیدشماست،مابه جای شما گشته ایم»

(فروش یک واحد آپارتمان 83متری در کیانشهر )
(واقع شده دریکی از بهترین نقطه های کیانشهر )
( ملک 2کله هست خیابان 18متری به 12متری )
(درب پارکینگ کرکره برقی،درب واحد ضدسرقت )
(درب سرویس های UPVC،پنجرها دوجداره )
(کابینت هایگلاس،گازصحفه ای، هودلمسی )
(آیفون تصویری،سقف نورپردازی هوشمند)
(2خواب کمد دیواری ،کاغذ دیواری)
(درب تراس دوجداره UPVC)
(نما و مشاعات همه سنگ )
(پارکینگ سندی )
(انباری سندی )
(دسترسی آسان به بازار روز («بانک ،درمانگاه)

«««دپارتمان دانیال »»»

«««مشاور شما:حاجیان »»»

«آدرس دفتر املاک:کیانشهر بلوار اصلی امام رضا 50متر بعد ازبانک مسکن املاک دانیال»