تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یک واحد هم کف با وام 300میلیونی

فروش یک واحد هم کف با وام 300میلیونی

1 سال پیش در اهواز

متراژ
72
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬805٬000 تومان
✔️با عرض سلام خدمت شما مشتریان محترم
(فروش یک واحد 72متری با وام 300میلیونی )
(بدون خرید اوراق رهن واحد 230 )
(با نقدینگی 1140 میتوانید مالک شوید )
(ملک باز سازی شده است )
(برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)
✨✨املاک دانیال✨✨
✨✨مشاور شما :حاجیان✨✨
✨آدرس دفتر املاک: کیانشهر بلوار اصلی امام رضا 50متر بعد ازبانک مسکن املاک دانیال ✨