تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش یکجا یا تکی آپارتمان نوساز

فروش یکجا یا تکی آپارتمان نوساز

11 ماه پیش در توشیبا

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬212٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
سلام دوست عزیز
به هیچ عنوان با املاک همکاری نمیشود
لطفا برای احترام متقابل درخواست آدرس دقیق نفرمایید
__________
#فروش 6واحد آپارتمان 2 خواب

#یکجا #تکی

ساخت 1404

دو تیپ مختلف به متراژ های
94متری
96 متری

2خواب هر دو دارای کمد دیواری
متریال برند _ درجه یک

3طبقه 6واحد
به صورت #یکجا و #تکی الویت فروش با واحدهای کوچک می باشد

دارای آسانسور _ پارکینگ _ انباری