ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش115متری فول مشاعات با ویو ابدی شمال کاخ
فروش115متری فول مشاعات با ویو ابدی شمال کاخ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1394
قیمت کل
22٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
191٬304٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
115متر2خوابه با نقشه بسیار عالی و بدون پرتی ✔
سالن پرده خور با پلن تفکیکی نشیمن مجزا و تی وی روم مجزا ✔
مشاعات لاکچری ساختمان:
استخر وسونا وجکوزی فعال. لابی مبله شیک. سالن جیم تجهیزات کامل . سالن اجتماعات فول. روف گاردن. سرایدار✔
طبقه2. بانورگیری وافتابگیری مستقیم جنوبی و شمالی غرق در افتاب✔
2واحدی بدون دیوار مشترک و پاگرد مجزا.با ویو ابدی از 2جهت کامل به منظره و شهر تقریبا بدون مشرف✔
امکانات واحد:
پارکینگ وانباری بزرگ سندی.تراس مسقف کاربردی قابل چیدمان. اسانسور8نفره برند.لاندری✔
لوکیشن بینظیر و اعیان نشین با ورودی از گیت نگهبانی و تیم سرکشی در محل بصورت اختصاصی(امنیت بسیار بالا کنترل شده)✔
موردی بسیار مناسب برای سخت پسندان برای این مورد بی نقص✔
مشاور شما در تمامی امور ملکیتان امیرالهام بخش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت