تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش131متری3خواب مستردار/غرق نور ویو ابدی/اردلان

فروش131متری3خواب مستردار/غرق نور ویو ابدی/اردلان

1 سال پیش در کرج

متراژ
131
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬633٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
__________ بنام خدا __________

✔️فروش واحد کلیدنخورده 3خواب مستردار خوش نقشه و غرق در نور
✅️131متر،3خواب
✅️1خواب مستر
✅️پلان بینظیر
✅️سالن و اتاقها تماما روبه خیابان ویو ابدی
✅️کوچه دنج
✅️واحد همراه با کابینت تحویل شما عزیزان میشود
✅️زیر قیمت منطقه ،فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری
✅️لابی
✅️مشاعات تمام سنگ
✅️دسترسی عالی به مطهری و آزادگان
✔️برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
✔️برای خریدی مطمئن فقط با من تماس بگیرید.
✔️صداقت اصل اول در کار ماست
✔️کارشناس متخصص در منطقه ،مهندس کیانی
✔️هلدینگ بزرگ مسکن آران

داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)

       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)