تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش3خواب 205متری زیبا و مجلل گلسار دیلمان

فروش3خواب 205متری زیبا و مجلل گلسار دیلمان

2 سال پیش در رشت

متراژ
205
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
11٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬073٬000 تومان
طبقه
3
✅بهترین فرصت برای سکونت در یکی از مجللترین ساختمانهای گلسار و دیلمان

☑️فول امکانات برای لوکس نشینان
☑️دارای300متر لابی زیبا و لوکس
☑️ابنمای زیبا
☑️لابی من
☑️حراست 24ساعته

مشخصات واحد

✅سال ساخت 1401
✅205متر
✅3خواب بسیار بزرگ (دارای کمد دیواری فراوان)
✅پذیرایی بزرگ دارای پنجره بزرگ وغرق در نور
✅کابینت ترک(مطبخ)
✅مستر
✅تراس در آشپزخانه واتاق
✅پارکت ترک
✅کاغذ دیواری ایتالیایی
✅دارای دو اسانسور بزرگ مجزا برای واحدهای 3خواب
✅پارکینگ اختصاصی رمپ(طبقه منفی یک)
قیمت 11/700

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید
گروه مشاورین تجارت املاک
گلسار دیلمان
تاجدار