تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش76متر الهیه/ایران زمین/رنجبران/انبیا/موسی اباد

فروش76متر الهیه/ایران زمین/رنجبران/انبیا/موسی اباد

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
76
ساخت
1399
قیمت کل
2٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬947٬000 تومان
طبقه
2
◇ بسم الله الرحمن الرحیم ◇

⚜️املاک سران زوار شعبه یک⚜️

⭕بین بهار 7و9⭕

************************

✔️فروش واحد 76متر شهرک الهیه،خیابان بهاران

✔️دارای پارکینگ /انباری /آسانسور

☑️جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدیدتماس بگیرید

♦️آدرس دفتر میدان نماز وسط شهرک
الهیه نبش بهار 9

✅بامدیریت آقای ابوالفضل زوار✅
مشاور شما دوستان خانم پناهی