تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش87متری فاز3مجتمع یاس(خیابان معلم)

فروش87متری فاز3مجتمع یاس(خیابان معلم)

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
87
ساخت
1397
قیمت کل
1٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬540٬000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️دپارتمان املاک ویرا ⚜️⚜️
____________________________________________________
⭕ خرید و فروش مطمئن و سرمایه گذاری امن⭕
( با مشاورین ملکی ویرا )

_______________ ⚜️ فروش واحد 87متری فاز سوم مجتمع یاس با مشخصات ذیل ⚜️_______________

⚜️87متر،2خواب،7واحدی،طبقه اول
⚜️پکیج،شوفاژ،،کولر آبی
⚜️سرامیک،کمد دیواری بزرگ در هر خواب،بالکن
⚜️ممبران،پارکینگ و انباری اختصاصی
⚜️آسانسور،درب برقی

______________✳️ توضیحات تکمیلی ✳️_______________

✳️نورگیری و موقعیت عالی

_________________________________________________
با مشاورین حقوقی و ملکی ویرا مطمئن خرید کنید
____________________________________________________

برای مشاهده موارد مشابه خرید فروش پیش فروش رهن و اجاره ما رو در اینستاگرام دنبال کنید:

@Amiratakhosravi_realestate

⭕ شعبه بزرگمهر ( نبش بزرگمهر 12 )
⭕ شعبه زیباشهر ( نبش ویلا 1 )

⚜️ با مدیریت مهندس افشاری ⚜️