تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش89متربرج نوساز ویو کوهستان کوهک دریاچه چیتگر

فروش89متربرج نوساز ویو کوهستان کوهک دریاچه چیتگر

1 سال پیش در تهران

متراژ
89
ساخت
1403
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬876٬000 تومان
طبقه
+30
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
« املاک بزرگ ایوان دریاچه چیتگر A1 »
✴️ مشاور شما : رضا حیدری ✴️
---------------------------------

برج لوکس و شخصی ساز منطقه 22
« برج ارغوان A1 »

مشخصات واحد :

☑️ 89 متر 2 خواب
☑️ برج دارای سند تک برگ
☑️ واحد دارای تراس بزرگ قابل چیدمان
☑️ جهت واحد شمالی و نورگیر عالی

مشاعات بی نظیر برج :

✔️ لابی مجلل و لابی من 24 ساعته
✔️ سالن اجتماعات
✔️ سالن بازی حرفه ای و تجهیز شده
✔️ سیستم آتش نشانی مشاعات و پارکینگ به صورت کاملا مجزا
✔️ فضای سبز زیبا اختصاصی برج
✔️ کارواش داخلی برج
✔️ پارکینگ و انباری تامین شده
✔️ اختصاص 2 لاین آسانسور با ظرفیت 12 نفر و قابلیت حمل برانکارد و حمل بار
• کف پارکینگ ها بتن ضدخش و سخت آلمانی
‼️رستوران ، کافی شاپ، خشکشویی، بوتیک، قنادی، هایپر مارکت و… در مجموعه تجاری روبروی این برج قرار دارند
‼️ هلی پد برروی سقف برج

⚪️ : شرایط پرداخت ویژه
توضیحات بیشتر بصورت تلفنی

♉ دفتر املاک بزرگ ایوان ♉
✴ رضا حیدری
کارشناس تخصصی واحدهای لوکس در منطقه 22 با فایلینگ به روز ●
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ ا یوان

املاک رتبه یک منطقه 22 ✅