تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروشی ویلا 350 متری

فروشی ویلا 350 متری

1 روز پیش در کوچصفهان

متراژ
60
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350 متر مربع
قیمت کل
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,571,000 تومان
اطرف کوچصفهان روستای زیبای جای بسیار باصفا هست سرسبز قشنگ ساکت همسایه بافرهنگ باامتیاز کامل آب وبرق وگاز بهتر منطقه گیلان هست وئو شالیزار عبدی داره مشترها عزیز میتونی از آگهی پروفایل املاک فایل های مورد پسند شما پیدا کنید یا حق