تائید
فروش مسکونیآپارتمانفستیوال تکرار نشدی /فروش واحدهای 64 متری صدف

فستیوال تکرار نشدی /فروش واحدهای 64 متری صدف

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
64
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬937٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜️sinagorop company⚜️

سلام ؛بنده خانم مهرگان هستم.

بنظرم باارزش ترین دارایی هرشخص؛ زمانِ ...

این ملک رو خودم شخصا زمان گذاشتم کارشناسی کردم والان خدمتتون معرفی میکنم.
⬜️◼️⬜️◼️⬜️◼️
✔️کدآگهی: S_232

✅پلان داخل واحد: مربع مینیمال
✅️متریال ساخت: گریدB
✅️لوکیشن: شهرک صدف
✅سند: 200میلیون تومان ضمانت سند
❌نقطه ضعف: نداشتن پارکینگ
✅️قیمت اعلامی:200 میلیون ضمانت سند + 300 میلیون در رهن مستاجر
((با 1/800/000 نقدینگی صاحب این واحد شوید))
⬜️◼️⬜️◼️⬜️◼️

داخل شرکت میتونیم به صورت مانیتورینگ جزییات ملک رو باهم مرور کنیم و باخوردن یک فنجان قهوه ؛گپ و گفت خودمون رو درمورد تصمیم نهایی ادامه بدیم.
⚜️مدیرعامل مجموعه :مهندس سینا ثنایی ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری