تائید
فروش مسکونیآپارتمانفقط یک واحد نوساز / تضمینی بدون مشابه

فقط یک واحد نوساز / تضمینی بدون مشابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
62
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
8٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
بهترین فرعی ( نوساز کلید نخورده )

62 متر نوساز بهترین طبقه

فول امکانات + روف گاردن

فقط همین یک واحد مانده

سازنده به نام منطقه

قیمت سرمایه گذاری به دلیل بدون مشابه در این متراژ

مشاور شما بهمن