تائید
فروش مسکونیآپارتمانفلکه دوم تهرانپارس/115متر3خوابه/تک واحدی/خوش نقشه

فلکه دوم تهرانپارس/115متر3خوابه/تک واحدی/خوش نقشه

1 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
11٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬826٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مسکن فرشته( لطفا با دقت مطالعه شود)

فروش فوق العاده و زیر قیمت یک دستگاه آپارتمان به مدت محدود.!!

115 متر 3 خوابه طبقه 2 بسیار خوش نقشه و بدون پرتی

سالن مربع و دلباز و قابل چیدمان عالی

آشپز خانه 20 متری و مربع و مخصوص خانم های خوش سلیقه( سخت پسند)

اتاق خواب های 10و 12 و 14 متری و کمد دیواری های جادار

مشاعات بی نظیر و همسایگان با فرهنگ .

مالک صددرصد فروشنده و آماده امضا

و توضیحات شنیدنی دیگر

کارشناس و امین شما در منطقه
خانم زندی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی