تائید
فروش مسکونیآپارتمانفوری فوری /واحد 150 متری امام رضا/فقط 13 میلیارد

فوری فوری /واحد 150 متری امام رضا/فقط 13 میلیارد

2 هفته پیش در نوشهر

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,666,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توجه توجه

لطفا به قسمت پروفایل مشاور املاک مراجعه کنید و از دیگر واحدهای ارزشمند دیدن فرمایید

اگر قصد خرید واحدهای آپارتمان از قیمتهای 10 الی 15 میلیارد دارید.میتونم چندین واحد خوش قیمت و کاسبی در مدرس و دهنو و قدرتی و....به شما معرفی کنم.کافیه تماس بگیرید تا بتونیم در یک روز 5 واحد ارزشمند رو بازدید داشته باشیم

فروش آپارتمانهای خاص با قیمتهای کاسبی و جذاب
قبل از هر گونه خرید حتما از واحدهای مجموعه ما دیدن فرماییدچرا؟
چون بیشترین آپارتمانهای دهنو در اختیار تیم و مجموعه مااست

دهنو 150 متری طبقه دوم قیمت 13.500
دهنو 190 متری نوساز متری فقط 90 میلیون
دهنو 125 متری طبقه سوم 13 میلیارد
دهنو طبقه چهارم 120 متری نوساز قیمت 15.600
دهنو 130 متری قیمت 13 میلیارد
دهنو 170 متری طبقه سوم متری 90 میلیون
دهنو 150 متری طبقه چهارم قیمت کل فقط 13 میلیارد

5 واحد آپارتمان جهت پیش فروش
و واحدهایی که 3 ماه دیگه تکمیلدمیشه

چند واحد 200 و 185 متری و پلاک دوم ساحل موجود است.
طبقه دوم
150 متری نوساز
3 خواب
امکانات
قیمت 13 میلیارد

پورمختاری/املاک هرم
بیشترین آپارتمانهادر اختیار تیم مااست