تائید
فروش مسکونیآپارتمانفول باسازی،خوش جا،خوش نقشه،ملک

فول باسازی،خوش جا،خوش نقشه،ملک

2 سال پیش در اصفهان

متراژ
86
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬023٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⬅️لطفا توجه داشته باشید ملک به قیمت رسیده و مالک منعطف میباشد

✅️86 متری خوش نقشه

✅️دارای 2خواب استاندارد

✅️واحدی روحیه دار، شمالی جنوبی

✅️آشپزخونه ای باصفا با نورگیری مستقیم و دارای گاز صفحه ای و هود کن

✅️واحد فول باسازی شده(تاسیسات،رنگ،تعویص درها،لوستر هوشمند،الکترو)

✅️سند شش دنگ و آزاد

✅️دسترسی مناسب به فضای سبز و مترو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کاکتوس

اعتماد شما، قطره آبی است که ریشه های کاکتوس مدیون آن است