ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فول مشاعات/تنها واحد موجود/مدرن
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
335
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
42٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬059٬000 تومان
طبقه
3
با سلام
اپارتمان فوق واقعا در قوی ارین لکیشن سجاد می باشد
335متری بسیار خوش نقشه و خاص
تمامی خواب ها مستر
مشاعات فول(نگهبانی،سونا خشک/سالن بیلیار/باشگاه/سالن اجتماعات)
گرمایش و سرمایش داگت
مدرن
تمامی مشاعات سنگ
لابی مجلل فرنیش
کف واحد تماما اسلپ 2*2
ارتفاع سقف 4متر
پنجرهای قدی یک تیکه
تراس قابل چیدمان
روف گاردن بینظر و کم نظیر
قابل تهاتر تا 50 درصد ملک 50درصد نقد
فروش نقدی =تخفیف عجیب
مور ملکی شما از جمله(خریدوفروش ،سازنده برای مشارکت، فروش ویلایی،ویلایی برای ساخت،مواردسنگین برای رهن و اجاره ) در کوتاه ترین زمان به نتیجه میرسانیم
برای اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرید
آذرباد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
ارسلان
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت