تائید
فروش مسکونیآپارتمانقابل معاوضه165مترصفر نزدیک حاشیه

قابل معاوضه165مترصفر نزدیک حاشیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
165
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
66٬060٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️فول پیکج ترین آپارتمان منطقه⚜️

165 متری صفر طراحی و معماری بی نظیر

بین چهارراه میلاد و آموزگار

نزدیک حاشیه. دسترسی لحظه ایی به بازار

متریال فول کامل نصب شده و آماده تحویل

کف اسلپ کالیبره نانوضدخش

پنجره ها ترمال بریک قواره

سینک کورین

صفحه و بین کابینتی ها سنگ

تراس بسیار بزرگ و کاربردی بهمراه باربیکیو

میز تی وی اسلپ

سیستم برق پکیج هوشمند بهمراه مولتی مدیا اجرا شده

دو مستر بزرگ

سه والهنگ

شیرآلات توکار

وان جکوزی دو نفره

کولرگازی نصب

لوسترهای نصب

درب ورودی هوشمند فیس آی دی ، تاچ و کدینگ

آسانسور 10 نفره 2/5 تا بام

روف گاردن فوق العاده

قابل معاوضه با واحد کوچکتر، خودرو و یا ویلایی کلنگی مابقی نقد

و...

املاک دولتیان ابتدای امامت 48
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دولتیان

تماس اول از شما، مشاوره و خدمات فوری از ما