تائید
فروش مسکونیآپارتمانقایمیه سوییت 45 متری در برج عرش

قایمیه سوییت 45 متری در برج عرش

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
45
ساخت
1403
قیمت کل
1٬215٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✅45متری
✅انباری بزرگ
✅کف سرامیک
✅کم واحد
✅دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی
✅قابلیت تبدیل به 1 خواب
✅نورگیر عالی درب ورودی جدا از مجتمع
✅نگهبانی 24 ساعته
☎️مشاور املاک آتیه جهت خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری با ما تماس بگیرید منتظر حضور سبزتان هستیم *********** ☎️
❌❌مشاور املاک آتیه بلوارآزادگان روبروی برجهای عرش املاک آتیه ❌❌❌