تائید
فروش مسکونیآپارتمانقدوسی غربی 170متر ، سه خواب / فرصتی محدود

قدوسی غربی 170متر ، سه خواب / فرصتی محدود

1 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬352٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
موردی استثنایی و به قیمت رسیده واقعی
((اثری ماندگار و دلنشین با ترکیب خارق العاده از رنگ_فضا و امکانات_ ارامش ))

فرعی دنج ، مشجر و همیشه آرام
کم واحد + طبقات بالا

170متر با جلوه ی بالای 200متر
3خواب بزرگ

بسیار خوش نقشه و ژورنالی با در نظر گرفتن تمام جزئیات
نورگیر عالی
منتخبی از بهترین متریال
تراس کاربردی

ساکنین خوش نام و اصیل
فروشنده واقعی

توضیحات بیشتر و معرفی موارد مشابه با تماس
تماس تا 12 شب...

⚜️حرفه ما مشاوره دادن در مسیر صداقت است
_______________________________________________
مشاور شما ؛ بنایی

املاک راز
بهترین فایلینگ منطقه با آفرهای قیمتی جهت سرمایه گذاری و سکونت