تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاقصر ویلای استخر دار

قصر ویلای استخر دار

1 سال پیش در اسالم

متراژ
300
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬651٬000 تومان
متراژ زمین
1057

️ویلای دوبلکس

️به متراژ حیاط 1057 متر

️متراژ بنا 300 متر دوبلکس

️سه خواب

️محوطه سازی

️استخر آب گرم

️مبله با بهترین متریال

آدرس ویلا : گیلان ، تالش ، جاده کارتینگ

کد:109

️املاک کارشیو️

️فایلینگ بسیار قوی

️پرزنت حضوری فایل شما

️ارایه فایل درخواستی در اسرع وقت

با هر مقدار بودجه ای تورو صاحب ملک می کنیم

️آدرس دفتر :تالش ، خیابان پاسداران ، تقاطع 17 شهریور️

️محمد زینعلی ************