تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیقطعه زمین 225 متری مناسب ساخت ساز

قطعه زمین 225 متری مناسب ساخت ساز

1 سال پیش در تبریز

قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬555٬000 تومان
⚜ دپارتمان شهریمیز ⚜

⚜ به روز ترین و جامع ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز⚜️

___________________________     
نوع: فروش اپارتمان

منطقه: فهمیده کوی زمرد

متراژ: 225 متر  مفید

موقعیت ملک:

امکان ساخت 4 واحد مسکونی

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ____________________________

⚜ جهت مشاوره و بازدید حضوری
در خدمتتان هستیم

⚜ جلب رضایت خانواده های
مشکل پسند و خاص پسند

⚜ مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

⚜ خرید فروش مطمئن و پر سود
به وسعت شهریمیز

⚜ آدرس دفترمرکزی : کوی نصر،
خیابان فرهنگ، رو به پاسداران