تائید
فروش مسکونیآپارتمانقلب پاسداران 115 متر 2 خواب/ لوکیشن

قلب پاسداران 115 متر 2 خواب/ لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1397
قیمت کل
18٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
159٬565٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5

سرایداری مقیم
115 متر 2 خواب
طبقه 5 و کلا 10 واحد
همسایگان بسیار محترم و با فرهنگ

اگر جزو خاص پسندان هستید دیدن این ملک را از دست ندهید.
برای بازدید هر لحظه شما دستور بدهید
تایم پاسخگویی از 9 صبح تا 12 بامداد
مشاور فعال مسکن سران
سلیمانی