تائید
فروش مسکونیآپارتمانقیطریه 133 متر 3 خواب اطراف پارک

قیطریه 133 متر 3 خواب اطراف پارک

2 سال پیش در تهران

متراژ
133
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
20٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
157٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان مدرن قیطریه

▫️بهترین فرعی پایین پارک

▪️130 متر 3 خواب

▫️سالن و 2 خواب نورگیر جنوب

▪️لابی مبله

▫️پارکینگ

▪️آسانسور

▫️ انباری

▪️ تراس کاربردی

▫️پاسیو در اختیار

▪️ سرایدار مقیم

▫️ ارتفاع سقف واحد 3.20

▪️ بدون دیوار مشترک

▫️متریال برند

▪️8 سال ساخت
مشاور تخصصی منطقه گوهری