ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
قیطریه مستغلات 5 تک واحدی 215 متری فول
قیطریه مستغلات 5 تک واحدی 215 متری فول
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1075
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
322٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
قیطریه
تاپ لوکیشن
1075 متر بنای مفید در 5 طبقه (تک واحدی)
هر واحد 215 متر 3خواب مستر
با طراحی خاص
پلان تفکیکی
3بالکن با 3 جهت نور عالی
متریال روز اروپا
روف گاردن با ویو بی نظیر
مشاعات آبی فول
لابی و لابی من
15 پارکینگ سندی
ملک دو بر جهت شمالی شرقی
بقیمت رسیده بصورت یکجا به فروش می رسد
از سازنده خوش نام منطقه
کاوه رفیعیان املاک ماهان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت