تائید
فروش مسکونیآپارتمانلاله شرقی 140 متر 3 خواب تهاتر با واحد 90 تا100متر

لاله شرقی 140 متر 3 خواب تهاتر با واحد 90 تا100متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
17٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬428٬000 تومان
طبقه
5
هوالرزاق

جنت آباد جنوبی

لاله شرقی

140 متر 3 خواب خوش نقشه

سالن و خوابها پرده خور

بهترین طبقه ویو شمال تهران

فروش نقدی یا تهاتر با واحد 90 تا 100 متر در

جنت آباد جنوبی

ارادتمند شما
کامران