تائید
فروش مسکونیآپارتمانلباف ، 116 متر ویو ابدی بدون مشرف

لباف ، 116 متر ویو ابدی بدون مشرف

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
116
ساخت
1401
قیمت کل
3٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬137٬000 تومان
طبقه
5
به قیمت ترین نوساز محمدوده ارتش و لباف
مشاعات کامل سرامیک
نور عالی نقشه خطی نورگیر
کاغذ دیواری کلاسیک
کمد دیواری فراوان و آشپزخانه فول کابینت
120 متر فرهادی هم داریم 3200
130متر نوساز هم داریم 2750
دوستان خواهش میکنم فقط تماس بگیرید حجم پیاما بالاس نمیرسم جواب بدم شرمنده میشم
پر برکت باشید
کامیار شفائی