ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
لوکیشن دنج منطقه/106متر سالن پرده خور/فول دیزاین
لوکیشن دنج منطقه/106متر سالن پرده خور/فول دیزاین
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
106
ساخت
1387
قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬905٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
قابل توجه مالکین و خریداران
قیمت ملک افزایشی است سریعترین خرید کنید!!!
زیر قیمت ترین واحد منطقه پنج
مناسب سرمایه گذاری و سکونت
مورد پسند برای سخت پسندان
✅️✅️106متر دو خواب فول امکانات✅️✅️
صفر تا صد دیزاین لاکچری با بهترین متریال
سالن سر تا سر پرده خور رو به آفتاب
نور و نقشه عالی و خوش چیدمان واقعی
اتاق خواب ها بزرگ و قابل چیدمان تخت کینگ
❗️بدون یک ریال هزینه❗️
سند تک برگ آماده
قابلیت دریافت انواع وام
قابلیت رهن تا 1 میلیارد
کارشناس امور ملکی عبدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت